Figurin Kina
2013-10-30
212186
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FIGURIN, brons, Kina, 1800-tal, stående gudom med lotusstjälkar, höjd 23 cm
Skador, saknar fötter