Vagnslyktor 1 par
2013-10-30
212179
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VAGNSLYKTOR, 1 par, omkring 1900, mässing, sidor med fasettslipat glas, höjd 36 cm
Lagningar, slitage