Figurin
2013-10-30
212176
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FIGURIN, centralasien, 1800-tal, skuret trä, i form av krigare, höjd ca 20 cm
Skador, lagningar