Lena Linderholm färglitografi
2013-10-29
212115
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): Abstrakt figurkomposition, signerad Lena A Linderholm, 119/175, färglitografi, ca 66x50 cm