Roland Svensson färglitografi
2013-10-29
212109
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Båtsnack", signerad Roland S, 154/360, färglitografi, 42x26 cm