Roland Svensson färglitografi
2013-10-29
212108
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SVENSSON, Roland (född 1910): Vaxholm, kastellet, signerad Roland S, 154/360, färglitografi, 38x55 cm