Robert Högfeldt oljemålning
2013-10-29
212099
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Insjölandskap, signerad R Högfeldt, olja på pannå, ca 45x44 cm