Jardinière 1900-talets början
2013-10-29
212069
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JARDINIÈRE, porslin, 1900-talets början, meissenliknande märke, dekor av figuriner, polykromt bemålad, längd 37 cm
Smärre nagg