Lennart Rodhe färglitografi
2013-10-31
212026
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1971, färglitografi, 36x58 cm