Oljemålning familjeidyll
2013-10-28
211984
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Familjeidyll, signerad, olja på duk, 45x50 cm
Lagningar, uppfodrad