Anders Palmér grafik
2013-10-28
211974
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PALMÉR, Anders (född 1958): (2) Får, signerade Palmér, numrerade, färglitografi, 20x27 cm vardera