Taklampa jugend
2013-10-28
211964
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets början, jugend, kupor i frostat glas med skärslipad dekor, elektrifierad, höjd ca 99 cm
Stora kupan med obetydligt dolt nagg, 4 mindre kupor lösa