Teskrin omkring 1900
2013-10-28
211959
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TESKRIN, omkring 1900, förgylld dekor av figurscener, insats i tenn, längd 32 cm, bredd 22 cm
Nyckel saknas, skador