850 SEK
1 500 SEK
TAKRYTTARE, 1 par, i form av fiskar, 1900-tal, glaserad keramik, Kina, höjd 33,5 resp 27,5 cm
Tillverkningsdefekt, nagg
211951
2013-10-28