Keramikkudde
2013-10-29
211935
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KUDDE, glaserad keramik, Kina, Cizhou-stil, 18/1900-tal, reliefdekor med motiv av pojkar lekandes i trädgård, längd ca 24 cm
Slitage, tillverkningsdefekter