Olof Krumlinde oljemålning
2013-10-28
211927
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KRUMLINDE, Olof (1856-1945): Fiskeläge med barn, signerad O Krumlinde, olja på duk, 40x60 cm
Lagning, färgbortfall