Etui sterlingsilver emalj
2013-10-29
211917
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ETUI, sterlingsilver, guillocherad lindblomsgrön emalj, Birmingham 1934, invändigt med förgyllning, ca 7,5x8 cm, vikt ca 112 g
Invändigt med inskription, emalj med skador och repor