Klubbat för:
2 400 SEK
2 500 SEK
BÄGARE, silver, svisselerad blom-och bladdekor, invändigt med förgyllning, Petter Törnqvist d.ä, Tavastehus 1779, höjd 8,5 cm
Bucklor
211881
2013-10-29