Figurin Kina
2013-10-28
211871
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FIGURIN, porslin, Kina, 18/1900-tal, polykrom dekor i emaljfärger, mustasch av hästtagel, höjd 32 cm
Tagel saknas, lagning vid halsen