Pastoralt landskap med figurer oljemålning
2013-10-28
211857
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Pastoralt landskap med figurer, olja på plåt, 17,5x22,5 cm