Ringar 18 k guld
2013-10-29
211714
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RINGAR, 3 st., 18 k guld, fasetterade vita stenar, 1940-tal resp. en stämplad Göteborg 1965, ringstorlekar 16,5, 18 samt 18,5 mm, total vikt ca 8 g