Cigarrburkar 1900-talets första hälft
2013-10-27
211704
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CIGARRBURKAR, 1 par, 1900-talets första hälft, fanérade i mahogny, svärtade detaljer, höjd 25 cm
Smärre skador