Lena Cronqvist färglitografi
2013-10-27
211648
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CRONQVIST, Lena (född 1938): Figurkomposition, signerad, 11/20, färglitografi, 23x18 cm