Edvin Ollers olja
2013-10-26
211603
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLLERS, Edvin (1888-1959): Innergård, signerad och daterad E Ollers 1958, olja på pannå, 25,5x38,5 cm
Smärre fläckar