G Lindström olja
2013-10-26
211569
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LINDSTRÖM, Georg (född 1912): "Glasbruksgatan" (Sthlm. Sö), signerad G Lindström, olja på pannå, 30x41 cm