Matskedar silver
2013-10-26
211466
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATSKEDAR, 10 st., 1700/1800-tal, olika tillverkare och år, några med fiolskaft, SKEDAR, 6 st., udda, silver, total vikt ca 505 g
Skador, slitage, delvis med monogram