Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
FLICKDOCKA, 1900/10-tal, Armand Marseille, huvud i biskvi märkt Made in Germany 390 A.9.M, kulledad kropp i trä och massa, längd 68 cm
Zustandsbeschreibung
Kroppen med smärre slitage
211457
2013-10-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner