Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-10-26
211451
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, Uppsala, otydligt signerad, olja på duk, 46x61 cm