Uno Vallman oljemålning
2013-10-26
211437
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
VALLMAN, Uno (född 1913): Middagssällskap, signerad Uno Vallman, olja på duk, 46x56 cm