Oljemålning Stockholm
2013-10-26
211412
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stockholms inlopp, monogramsignerad AR 1891, olja på papp, 17x27 cm
Krackeleringar