Tallrikar Kina
2013-10-26
211352
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
TALLRIKAR, 5 st, porslin, Kina, 1700-tal, djup modell, dekor i famille rose med motiv av strödda blommor, konturerad bräm, 23 cm
Nagg