Tallrikar Qianlong (1736-95)
2013-10-26
211351
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
TALLRIKAR, 6 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose med motiv av blommor, konturerad bräm, diameter 23 cm
Nagg, en med lagning