Oljemålning
2013-10-31
211333
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets senare del): Kustbild med segelfartyg, osignerad, olja på duk, 22x31 cm
Krackelyrer