Oidentifierad konstnär
2013-10-25
211298
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kustvy, signerad H. Mackey, olja på duk, ca 30x51 cm