Vas Korea
2013-10-25
211265
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VAS, porslin, Korea, 18/1900-tal, dekor av blommor, celadon, meipingform, höjd 32 cm
Mynningsnagg