Skrivbord och stol
2013-10-25
211224
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, engelsk stil, 1900-tal, mahognyfaner, läderklädd skiva i grönt, STOL, med läderklädd sits medföljer