Curt Agge oljemålning
2013-10-25
211216
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AGGE, Curt (född 1929): Kustvy, signerad Curt Agge, olja på duk, 73x81 cm