Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
GRAVYRER, 17 st., kolorerade, 1800-tal, Galleri till Fredmans epistlar och sånger, bl a Elis Chiewitz (1784-1839), totalmått 29x22 cm (ink ram)
Zustandsbeschreibung
Gulnade, ramar med skador/lagningar
211164
2013-10-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner