Oidentifierad konstnär
2013-10-25
211143
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal Frankrike): Flicka på stol, signerad Moretti, a tergo med gåvodedikation och datering 1949, ca 19x24 cm
Ytfläckar