Esther Kjerner olja
2013-10-24
211065
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
KJERNER, Esther (1873-1952): Azalea, signerad och daterad E.Kjerner 1948, olja på pannå, 39x30 cm