Märklin modelltåg spår 0

Märklin modelltåg spår 0
Märklin modelltåg spår 0
Märklin modelltåg spår 0
Märklin modelltåg spår 0
Märklin modelltåg spår 0
Märklin modelltåg spår 0
Märklin modelltåg spår 0
Märklin modelltåg spår 0

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MÄRKLIN LOK, VAGNAR OCH TILLBEHÖR, spår 0, 1930-tal, ånglok med tender GR 70/12920, tender E 929/0, personvagn 1888/0, Mitropa sovvagn och restaurangvagn, timmervagn 1772/0, strålkastarvagn 1959, strömbrytare 3632, räls, reglage, instruktion mm tillbehör

Smärre hjul- och lackskador, 1959 saknar strålkastare, funktioner ej prövade

211037

2013-10-30