Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
SKÅL med BRICKA, 1900-tal, Iran, Isfahan-området, mässing, reliefdekor, fatets diameter 60 cm skålens höjd 16 cm
Slitage
210987
2013-10-24