Tuschlavering Johan Hedberg
2013-10-23
210900
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TUSCHLAVERING, signerad och daterad Johan Hedberg 1777
Fuktskador, maskhål, andra skador