Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-10-23
210854
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFERAD KONSTNÄR, fruktstilleben, monogramsignerad och daterad ES 99, olja på duk, 23x59 cm
Krackeleringar