Evert Lundquist oljemålning
2013-10-31
210844
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
LUNDQUIST, Evert (1904-1994): Husfasader, signerad och daterad 1930, olja på duk, 24x37 cm