Agnes Cleve akvarell
2013-11-13
210839
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
CLEVE, Agnes (1876-1951): Längs vägen, stämpelsignerad, akvarell, 30x24 cm