Record amrbandsur
Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
RECORD, manuellt herrarmbandsur, 1940-tal, art deco stil, cal. 120, 15 jewels, blånerade visare, boett i stål, plexiglas, modell nr 4449, serie nr 138616, läderarmband, 32x22 mm
Urtavla med repor, läderarmband med trasig sölja
210830
2013-11-24