Arman litografi
2013-10-23
210765
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ARMAN, Fernandez (1928-2005): Instrument, signerad Arman, 32/75, färglitografi, 80x58 cm