Klubbat för:
350 SEK
1 200 SEK
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): (2) "Det gamla hotellet", Vid spisen, signerade och numrerade, färglitografier, 31x43 resp 32x38 cm
En ngt gulnad
210753
2013-10-23