Ardy Strüver färglitografi
2013-10-22
210745
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STRÜVER, Ardy (född 1939): Komposition, signerad och daterad Ardy Strüver Paris X-77, 53/100, färglitografi, bladmått 75x55 cm